AboutUs Image
شرکت رستگاران پرداز (مسئوليت محدود) با نگاهي تخصصي به مقوله تولید نرم افزار و طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و با توجه به نيازي که در اين حوزه به تجهيز و ارائه راهکارهاي نوین احساس مي شد از بيش از يک دهه قبل ، مطالعه بر روي راهکار جامع تولید نرم افزاري و طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری را در دستور کار خود قرار داد .
بر خلاف عرف موجود در طراحي نرم افزار که معمولاً طراحان از طريق مصاحبه با مديران و دست اندرکاران حوزه مربوطه اقدام به جمع آوري اطلاعات مورد نظر جهت طراحي مي کنند ، اين شرکت کار خود را با مطالعه ميداني (Field Study) آغاز کرد به گونه اي که طراحان مدتي از وقت خود را در محل سازمان یا شرکت طرف قرارداد به مطالعه کار اجرايي پرداخته تا نگاهي عملي و کاملاً برخواسته از ويژگيهاي اجرايي آن پيدا کنند. در اين راستا هدف نهايي تهيه راهکاري جامع می باشد تا ضمن پوشش دادن نيازهاي عمومي همه سازمانها ادارات شرکتهای دولتی و غیر دولتی و همچنین گستره وسیعی از کسب و کارهای کوچک تا بزرگ و ... پاسخگوي نيازهاي خاص و منحصربفرد مشتریان نیز باشد .

کادر مجرب
اين شرکت با بهره گيري از کادر مجرب و آموزش ديده در خصوص طراحي نرم افزار ، در کنار همکاري کارشناسان مجرب و صاحب سابقه و تجربه در زمينه هاي طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، کادر فني ممتازي را تشکيل داده که با جمع تخصص و تجربه ، محصولات نرم افزاري و کارهای اجرایی اين شرکت را به محصول و عملکردی ويژه و ممتاز تبديل کرده است.
اين شرکت مفتخر است با بيش از يک دهه سابقه در ارائه خدمات نرم افزاري واجرای شبکه های کامپیوتری در سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی از قبیل اجرای شبکه های کامپیوتری در بانکها و موسسات مالی و دانشگاهها و همچنین تولید نرم افزارهای جامع برای شرکت های تولید خودرو و قطعه سازان، حداکثر ميزان رضايتمندي را در کارنامه خود داشته باشد .

محصولی منسجم
جمع شدن تجارب و ديدگاههاي مختلف و متنوع اين مشتريان در کنار تجارب و تخصص کارشناسان اين شرکت ، ارائه يک نوع استاندارد تدوين شده با جميع ضوابط اجرايي و عملياتي را مقدور ساخته است . به گونه اي که اين امر ، اين شرکت را قادر ساخته در کنار طراحی و تولید نرم افزارها و اجرای شبکه های کامپیوتری، اقدام به ارائه مشاوره در خصوص چگونگي رفع نیاز های نرم افزاری و سخت افزاری سازمانها و شرکتهای خدماتی با حداقل هزینه ممکن نمايد.
در واقع افق ديد اين شرکت ایجاد استانداردی مدون و انعطاف پذير نسبت به ويژگيهاي خاص مشتريان در مقوله ارائه خدمات مي باشد .

مهمترين ويژگيهاي محصولات نرم افزاری طراحی شده توسط شرکت رستگاران پرداز
  • نگاه تخصصي : طراحي نرم افزار و طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با ارائه پشتیبانی عالی جهت جلب رضایت مشتریان .
  • شيوه طراحي : دربردارنده نکات و ظرايف اجرايي در عين پشتوانه قوي علمي و تئوريک.
  • جامعيت : پوشش تمام فرايندهاي متصور در حوزه خدمات و رضايت مشتري .
  • انعطاف پذيري : قابليت انطباق با نياز مشتري ، روال پذيري .
  • طراحي منطبق با استانداردهاي بين المللي : فرايندها، روالها، شاخصها و راهکارها منطبق با استانداردهاي جهاني و روز دنیا ارائه می گردد .
  • طراحي ماژولار : انتخاب کنسولها متناسب با نياز مشتري جهت صرفه جويي در زمان استقرار و هزينه .
  • به روز بودن طراحي : طراحي و به روز رساني با آخرين ابزارهاي توسعه نرم افزار . ...,C#.Net, ASP.Net, jQuery, Ajax, SQL, Xamarin
  • گسترش پذيري : نرم افزارها متناسب با گسترش ابعاد کار مشتريان خود ، قابليت گسترش دارند .
زمینه‌های فعالیت شرکت رستگاران پرداز :


طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی
دستیابی به نرم افزارهای کارا و با کیفیت مناسب و پاسخگوی همه نیازهای موجود، برخلاف ظاهر ساده آن، کاری بس دشوار است.
با توجه به حجم زیادی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه های مختلف حسابداری، انبارداری، حقوق و دستمزد، اتوماسیون اداری، اتوماسیون صنعتی، گردش کار، مدیریت اطلاعات، مدیریت منابع انسانی و … که هریک با توجه به زمینه تخصصی نرم افزار دارای مزایا و معایبی هستند، همواره نیاز به تولید نرم افزار برحسب نیازهای فعلی مجموعه شما و سفارشی کردن قابلیتهای استاندارد نرم افزارهای موجود از موارد اجتناب ناپذیر در صنعت نرم افزار بوده است.
تحلیل و طراحی دقیق و مبتنی بر بررسی نیازهای مشتری اولین گام و مهمترین گام در فرآیند تولید و توسعه نرم افزار می باشد.
این تحلیل و طراحی باید بگونه ای انجام شود که نیازهایی که مشتری به علل مختلف از قبیل عدم آشنایی با سیستم های نرم افزاری با آنها برخورد نداشته است و تولید کننده نرم افزار به علت عدم آشنایی با فرآیند کاری مشتری شناختی نسبت به آن نداشته است، به راحتی ، در طی زمانی کوتاه و با هزینه کم قابل تعبیه در سیستم باشد.
انتخاب بستر مناسب جهت تولید نرم افزار یکی دیگر از گامهای اساسی در تولید نرم افزار می باشد.
انتخاب زبانهای برنامه نویسی مناسب و به روز، تکنیکهای پیشرفته ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات ، نوع پایگاه داده مورد استفاده در تولید و … همگی از عوامل تاثیر گذار در محصول تولید شده می باشند.
شرکت رستگاران پرداز با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا جهت تولید نرم افزارهای کاربردی و مبتنی بر پایگاه داده و منطبق با اصول مهندسی نرم افزار ، آماده ارائه همکاری جهت تولید و توسعه نرم افزار در زمینه های مختلف می باشد.


طراحی وب سایت
فصل پر رونق کسب ‌و ‌کار شما با ساختن یک وب‌ سایت شروع می‌شود
محدود به شهر یا کشور خود نباشید و کسب‌و‌کار خود را به تمام دنیا گسترش دهید. ما با طراحی وب‌سایت‌ متناسب با کسب‌و‌کارتان به شما کمک می‌کنیم تا با خیال آسوده خود را آن‌گونه که هستید به دیگران معرفی کنید و بازدید کنندگان وب‌سایتتان را تبدیل به مشتری‌های خود کنید.
شرکت رستگاران پرداز در طی سالیان طولانی در امر طراحی سایت و بهینه سازی سایت رضایتمندی کارفرمایان خود را در اولویت قرار داده است.
و همیشه این نکته را مدنظر داشته که طراحی سایت با برنامه نویسی متفاوت هستید..!


طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری
وقفه در کار شبکه و کاهش کارایی، لطمات جبران‌ناپذیری برای سازمان به دنبال خواهد داشت.
نگهداری و پشتیبانی مستمر از شبکه‌های کامپیوتری یکی از الزامات ضروری در استفاده بهینه از حداکثر ظرفیتهای آنها بوده و نیازمند تخصص و مهارت زیادی برای رفع سریع و به موقع مشکلات پیش‌آمده می‌باشد.
طراحی و اجرای تجهیزات سخت افزاری شبکه اعم از سوئیچ و روتر و تجهیزات پسیو با توجه به نیاز سازمان، ارائه راه حل و مشاوره به سازمان ها و موسسات اداری و تجاری و مذهبی با استفاده از گروه مشاوران دارای مدارک دانشگاهی و بین المللی، پشتیبانی سخت افزارها و شبکه های کامپیوتری موسسات و کارخانجات به صورت تمام وقت از جمله خدماتی است که توسط ما به شما ارائه خواهد شد.
به منظور پاسخگویی به این نیاز شرکت رستگاران پرداز با بهره‌گیری از کارشناسان فنی مجرب در امر شبکه گروه خدمات و پشتیبانی از تجهیزات شبکه را تشکیل داده و آمادگی ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری به صورت 7*24 از شبکه‌های کامپیوتری مشتریان می‌باشد.


طراحی اپلیکیشن موبایل
بسیاری صاحبان کسب کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین و اینترنت را دارند امروزه نیاز به حضور در بازرهای نوین را احساس کرده اند.
همواره جذب بازدید کننده بیشتر در فضای رقابتی و ایجاد برندیگ و پیشی گرفتن از رقبا در تجارت الکترونیک حایز اهمیت بوده است. گسترش دستگاه های موبایل هوشمند در سطح جهان باعث تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت شده است امروزه میزان دسترسی به اینترنت از طریق موبایل نسبت به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ و کامپیوتر پیشی گرفته و سرعت رشد آن بسیار سریع است و در آینده ای نزدیک بیشترین دسترسی به اینترنت از طریق موبایل ها و تبلت ها خواهد بود.
اگرچه داشتن سایت واکنش گرا پس از تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت با حضور موبایل ها اهمیت پیدا کرد اما آمارها نشان می دهد بیشتر از ۸۰ درصد افراد از طریق نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی داشته اند.
گرچه تعداد نرم افزارهای موبایل در بازار و تقاضا برای بهتر دیده شدن زیاد است اما یافت شدن بین تعداد زیادی برنامه موبایل بسیار راحت تر از پیدا شدن در میان میلیون ها صفحه وب خواهد بود. همچنین نرم افزار های موبایل اختصاصی طراحی شده دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به موبایل سایت ها بوده و تجربه کاربری بهتری را برای استفاده کنندگان نهایی به ارمغان می آورد.
شرکت رستگاران پرداز افتخار دارد تا با طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل موردنیاز مشتریان، آنها را در رسیدن به اهداف همراهی نماید.

Home